LETNÉ KINO 2019

Večerné premietanie filmov pod holým nebom, s občerstvením
Začiatok premietaní: 21.15 (resp. po zotmení)
Miesto: nádvorie Miestnej knižnice, Istrijská 6 (priestor nádvoria postriekaný proti komárom)

PREMIETAME ZADARMO!

.

.

12.7.2019 /pia/ 21.30 h (resp. po zotmení)
VEĽKÝ ZLÝ LIŠIAK A INÉ PRÍHODY


(Animovaný/Dobrodružný, Francúzsko/Belgicko, 2017, 83 min, SK dabing)

Vidiek nie je vždy taký pokojný ako sa zdá a zvieratká z tejto farmy sú nevyspytateľné: lišiak, ktorý je mamou pre trojicu kuriatok; zajac, ktorý sa hrá na bociana či kačka, ktorá chce byť Santa Clausom. Keď si myslíte, že život na vidieku je prechádzka ružovou záhradou, zamyslite sa znova!

.

.

19.7.2019 /pia/ 21.15 h (resp. po zotmení)
BOHEMIAN RHAPSODY


(Životopisný/Dráma/Hudobný, Veľká Británia/USA, 2018, 134 min, CZ dabing)
Hrajú: Rami Malek, Joseph Mazzello, Gwilym Lee, Ben Hardy, Allen Leech

Jediné čo je výnimočnejšie ako ich muzika je jeho príbeh. Bohemian Rhapsody popisuje hudobnú dráhu i nekontrolovateľnú životnú špirálu Freddieho Mercuryho od založenia skupiny Queen až po pamätný koncert Live Aid v roku 1985.

.

.

2.8.2019 /pia/ 21.00 h (resp. po zotmení)
PUNK JE HNED!

(Dráma, Slovensko/Česko, 2019, 70 min)
Hrajú: Pavol Kovačovský, Juraj Gerža, Mário Fríbert, František Škorpík, Patrícia Schürrerová, Ľudmila Marošová, Marián Rác

Film, inšpirovaný detailne odpozorovaným životom pankáčov prebývajúcich na periférii, rozpráva príbeh tridsaťročného drogovo závislého Kvička, ktorý žije v rozpadajúcom sa podnájme so svojou družkou a dvojročným synom. Jeho idylický svet jedného dňa ostro narazí na hranu všeobecne platných pravidiel. Svojim impulzívnym správaním, ktoré neráta s dôsledkami, svoj život postupne mení na voľný pád.

.

.

16.8.2019 /pia/ 20.30 h (resp. po zotmení)
Mamma Mia! Here We Go Again

(Muzikál/Romantický/Komédia, USA, 2018, 114 min)
Hrajú: Amanda Seyfried, Lily James, Meryl Streep, Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård, Dominic Cooper, Andy Garcia, Christine Baranski, Julie Walters, Jeremy Irvine, Cher, Hugh Skinner, Alexa Davies, Jessica Keenan Wynn, Josh Dylan, Naoko Mori, Togo Igawa, Omid Djalili, Celia Imrie, Benny Andersson, Cassie Clare, Gerard Monaco, Paul Leonard

Mamma Mia! Najväčšia letná filmová párty je späť. A s ňou aj nákazlivá nálada rozprávkového ostrova Kalokairi, nesmrteľná ABBA a herci, ktorí si s chuťou zopakovali veľkolepú grécku jazdu. Je to presne desať rokov, čo muzikál Mamma Mia! vtrhol do kín po celom svete. Len na Slovensku sa na tejto party v kinách zúčastnilo viac ako 125 tisíc divákov, ktorí od vtedy túžobne čakajú na druhé pokračovanie. Síce to trvalo relatívne dlho, ale zato v pokračovaní Mamma Mia! Here We Go Again dostanú diváci hneď dva príbehy v jednom filme!

Zmena programu vyhradená!