Letné Kino IC 2020

istracentrum, · Kategórie: Nezaradené

.

17.7.2020 /pia/ 21.30 h (resp. po zotmení)
DOLITTLE

(Dobrodružný/Komédia, USA, 2020, 106 min.)
Hrajú: Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen

Keby tak každý doktor bol ako Dolittle. Nebojí sa vyraziť na nebezpečnú výpravu, stretnúť sa s pirátmi, ale čo je hlavné rozumie reči zvierat. Hviezdny Robert Downey Junior žiari v originálnej verzii príbehu o legendárnom zverolekárovi.

.

.

24.7.2020 /pia/ 21.15 h (resp. po zotmení)
ZAŽIŤ TO ZNOVU

(Komédia/Romantický, Francúzsko, 2019, 115 min.)

Victorovi, rozčarovanému šesťdesiatnikovi, sa zmení život vo chvíli, keď mu šikovný podnikateľ Antoine ponúkne nový zážitok. Jeho spoločnosť ponúka klientom možnosť vrátiť sa v čase do chvíle vlastného výberu. Victor chce znovu zažiť najdôležitejšie týždeň svojho života, kedy pred štyridsiatimi rokmi stretol svoju veľkú lásku.

.

.

7.8.2020 /pia/ 21.00 h (resp. po zotmení)
VLASTNÍCI

(Komédia/Dráma, Česko, Slovensko, 2019, 97 min.)
Hrajú: Kryštof Hádek, Stanislav Majer, Andrej Polák, Vojta Kotek, Tereza Voříšková, Jiří Lábus, David Novotný, Dagmar Havlová, Ondřej Malý, Pavla Tomicova, Ladislav Trojan, Klára Melíšková, Jiří Černý, Maria Sawa

Komédia pre tých, čo to nezažili. Dráma pre tých, ktorí tým žijú.Mnohí majitelia bytov to poznajú z vlastnej skúsenosti. Hrdinami filmu Vlastníci sú totiž práve majitelia. Majitelia bytov v staršom činžovom dome, ktorí sedia na domovej schôdzi a pokúšajú sa o nemožné. Vyriešiť vo vzájomnej zhode problémy týkajúce sa správy ich domu…Sú medzi nimi rojkovia jednajúci v prospech celku, vypočítaví prospechári či rafinovaní manipulátori, ale aj ľudia stratení v pocitoch vlastnej bezvýznamnosti. A títo všetci sa musia nakoniec dohodnúť.

.

.

21.8.2020 /pia/ 20.30 h (resp. po zotmení)
JEŽKO SONIC

(Animovaný/Komédia/Akčný, USA/Japonsko, 2020, 99 min.) HRAJÚ: Jim Carrey, James Marsden, Tika Sumpter

Superrychlý ježko Sonic z cudzej planéty sa spojí s výrazne pomalším vidieckym policajtom, aby prekazili plány vynaliezavého Dr. Robotnika, ktorý chce s pomocou Sonicových schopností ovládnuť svet a celý vesmír.

.

.

28.8.2020 /pia/ 20.30 h (resp. po zotmení)